اهداف سایت

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

وب ایثار webisar.ir یا سامانه هر شهید یک سایت  از زیر مجموعه های پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه ، شبکه ایثار می باشد که به منظور زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت راه اندازی گردیده و در آن برای هر شهید عزیز یک سایت اختصاصی در نظر گرفته شده است.

وب سایت اختصاصی هر شهید از دو بخش تشکیل شده است. در بخش اول داده پردازی های مشخصات شهید عزیز idshahid.ir انجام گردیده و همچنین زمینه ارسال نمودن هرگونه محتوا اعم از مطلب، دل نوشته، ارسال عکس و مدارک، اصلاح اطلاعات و آنچه که به شهید عزیز مربوط است و یا کاربر گرامی برای او در نظر دارد، فراهم شده است که تابع شرایط خاص و ویژه می باشد.

بخش دوم مربوط به فعالیت خصوصی مدیر سایت می باشد که به طور کامل در اختیار ایشان قرار داده می شود . مدیر محترم سایت , در ارسال هرگونه محتوا و مطلب به صورت نامحدود و البته بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران آزاد است.

مدیریت هر شهید یک سایت با دانشنامه شهدا و ایثارگران جمهوری اسلامی ایران shahidpedia.ir مرتبط بوده و از آن به عنوان دریافت اطلاعات شهدا و ایثارگران نیز استفاده می نماید. مدیر سایت می تواند از این امکان و همچنین تمامی دیگر امکانات پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه، شبکه ایثار استفاده نماید.

کاربرگرامی می تواند با انتخاب شهید مورد نظر و سپس پرکردن فرم درخواست سایت یک شهید ،مدیریت آن را به عهده گرفته و بطور دلخواه و کاملا مستقل آن را اداره نماید. استفاده از امکانات و ارسال محتوا به فضای سایت شهید انتخابی کاملا رایگان و نامحدود می باشد و شهدا میزبان کاربرگرامی هستند.

با امید و آرزوی موفقیت